Nasza oferta

Na naszą bogatą ofertę składają się przede wszystkim tłumaczenia uwierzytelnione, czyli przysięgłe.  Zajmujemy się wykonywaniem m.in.:

Profesjonalizm

Rzetelnie i szybko tłumaczymy akty notarialne, dyplomy, wyroki sądów, kontrakty, umowy, dokumenty samochodowe, akty urodzenia, ślubu, zgonu, dokumenty zawarcia małżeństwa z obcokrajowcami i wiele innych. Z ochotą podejmujemy się także wszelkiego rodzaju przekładów ustnych na zlecenie urzędów stanu cywilnego oraz kancelarii adwokackich.

doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i szeroki zakres umiejętności translatorskich. Wiemy, że każde tłumaczenie powinno być wykonane bardzo skrupulatnie i sumiennie, dlatego zawsze pracujemy z największym skupieniem i dokonujemy szczegółowej korekty każdego tekstu. Pracujący w naszej firmie tłumacze są członkami Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS i specjalizują się w tłumaczeniach różnego typu.

zaufanie

Gwarantujemy pełną dyskrecję – wszystkie powierzone nam dokumenty są traktowane jako poufne. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego staramy się zapewniać szybką obsługę i bardzo korzystne ceny tłumaczeń. Jedna strona obliczeniowa przetłumaczonego tekstu nieprzysięgłego to 1800 znaków, natomiast strona tekstu przysięgłego to 1125 znaków. Zasady zliczania znaków w tekście oparte są na ilości znaków po przetłumaczeniu. Za znaki uważane są cyfry, litery, spacje oraz znaki przestankowe. Każda kolejna strona rozpoczętego tłumaczenia z języka obcego liczona jest jako pełna strona.