Biuro tłumaczeń

Jesteśmy nowoczesnym biurem tłumaczeń oferującym najwyższej jakości usługi dostarczające szereg rozwiązań nakierowanych na całkowitą satysfakcję Klienta

Dla klientów indywidulanych

Głównym przedmiotem naszej działalności jest kompleksowa obsługa klientów indywidualnych w pełnym zakresie potrzeb specjalizując się w tłumaczeniach przysięgłych w języku litewskim oraz rosyjskim.

Wykwalifikowana Kadra

Naszych dyspozycyjność, skuteczność, komunikatywność i zaangażowanie są wysoko oceniane przez naszych Klientów. Sprawia to, że usługi biura są często bardzo rekomendowane innym.

Wysoki Standard Usług

Indywidualnym podejściem do każdego Klienta staramy się poznać i zrozumieć jego oczekiwania i potrzeby. Działając zgodne z zasadami uczciwości, otwartości i wzajemnego zadowolenia dbamy o interesy Klientów zapewniając wysoki standard usług i dyskrecję

kompleksowość

20 lat doświadczenia oraz setki zadowolonych klientów, z których wielu nawiązało z nami trwałą współpracę. Wykonujemy profesjonalne usługi tłumaczeniowe obejmujące języki:

oraz wiele innych w zależności od Państwa potrzeb. Stali klienci darzą nas sympatią bazującą na zaufaniu. Mamy wyspecjalizowaną kadrę należącą do Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS.